KONST / Litografier / Litografi 8023057
nr 802 3057
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Litografi, Nisse Zetterberg (1910-1986), 147/310, signerad, motivets mått: 42x32
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:59:06
100 kr
150 kr
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg